Připojujeme se k projektu „Hýbej se a pomáhej“

Připojujeme se k projektu ZŠ Na Výsluní Uh. Brod „Hýbej se a pomáhej“. Pohybem pomůžeme vybrat peníze pro Kamarády Uherský Brod, z. s. Za každý odsportovaný km, věnuje firma Dřevo Králov, s. r. o. 2,- Kč Kamarádům UB.

Tým ŠSK Výsluní Uherský Brod

Za ŠSK Výsluní Uherský Brod se mohou projektu účastnit tito členové našich sportovních oddílů:

Trasa týmu ŠSK Výsluní Uherský Brod

Propagační video projektu „Hýbej se a pomáhej“

Pravidla účasti v projektu Hýbej se a pomáhej

JAK SE ZAPOJIT DO PROJEKTU HÝBEJ SE A POMÁHEJ

  1. Neváhej a začni už dnes. Projekt trvá od 25. 11. 2020 do 15. 12. 2020. Nikdy není pozdě přidat se a začít!
  2. Nainstaluj si do chytrého telefonu jakoukoliv aplikaci pro měření pohybu. Nejmladší žáci, požádejte rodiče, aby váš pohyb zaznamenal. Je možné také využít offline mapy, čímž doložíš svou pohybovou aktivitu např. cestu do školy apod.
  3. Odešli do školního Teamu HÝBEJ SE A POMÁHEJ do kanálu své třídy doklad pro započítání tvé aktivity za daný den nejpozději následující den do 13 hodin. Pokud bude měřit aktivitu jeden spolužák na společné cestě dalším dvěma, je třeba připojit společnou fotku z trasy. Členové týmu ŠSK Výsluní zašlou záznam o pohybové aktivitě do půlnoci na e-mail info@skvysluni.cz.
  4. Započítáváme i každou společnou aktivitu v rámci hodin tělesné výchovy.  
  5. Aktivity se mají odehrávat venku na vzduchu. Měříme cvičení jako je běh, chůze, cyklistika, inline bruslení, jízda na koloběžce.
  6. Každá skupina/třída má vlastní imaginární cíl své cesty, který má stejnou vzdálenost od našeho města. Tuto vzdálenost ujdete se svou skupinou/třídou společně. Předpoklad při ideálním nasazení je, že každá urazí během doby projektu vzdálenost až 600 km. Jak se komu bude dařit přiblížit se cíli, uvidíme každý den na společném výsledkovém grafu. Pro spravedlivé hodnocení půjde vždy o přepočet podle velikosti skupiny.
  7. Svůj úspěch bude moct každá třída/skupina sledovat i na mapě, kde bude vyobrazeno denní průměrné zdolání cesty směrem k cíli.
  8. Ve středu 16. 12. 2020 akci vyhodnotíme a výsledky následně zveřejníme.
  9. Nejaktivnější třída/skupina získá odměnou zážitkový výlet pro všechny členy své třídy/skupiny.
  10. Odměna čeká i na nejzapálenější jednotlivce!!

Společným cílem je nachodit pro naše Kamarády UB co nejvíce kilometrů a získat co možná největší částku. Její maximální výše může být až 20 000 korun a Kamarádům UB ji věnuje firma Pila Králov s. r. o.

Před Vánocemi předáme finanční obnos dětem spolku Kamarádi Uherský Brod, z. s.