Soustředění judo & atletika, 10. – 14. 7. 2023

Ve druhém prázdninovém týdnu jsme pořádali už tradiční soustředění pro judisty a atlety. Celkem se na tatami a atletickém oválu vystřídalo 37 velkých i malých sportovců z několika oddílů a 2 států. O děti se starali trenéři: Luboš Jindra, Dagmar Řešetková, Marie Šupinová, Anna Řešetková, Markéta Prajzová a Monika Jindrová.

Judisté se celý týden zdokonalovali v technikách v postoji i na zemi a celý týden vyvrcholil pátečními zkouškami na vyšší kyu (žlutý pásek), které úspěšně zvládli: Viktor Taťák, Josef Fiksel a Vojtěch Kyseľ.

Atleti svůj týden rozdělili mezi běžecké a skokanské disciplíny a nechyběly ani vrhy a hody. Ve čtvrtek se všichni zúčastnili závodů v atletickém čtyřboji, ti nejodolnější také intervalového tréninku (tabata) pod vedením Jany Červenkové.

Celý týden nás trápilo nevyzpytatelné počasí, kdy se střídala obrovská horka s deštivým počasím a bouřkami. I přes tuto nepřízeň se nám podařilo strávit celé jedno odpoledne na aquaparku Delfín a ve čtvrtek večer si zastřílet a opéct špekáček u teepee na dopravním hřišti.

Za všechny trenéry bych chtěla děti pochválit za vzorné chování a výkony, které celý týden předváděly. Ahoj za rok nebo v srpnu v Chorvatsku!