Celkové výsledky projektu Milion kroků pro Stonožku

Všech sto nožek podalo výkony, které předčily očekávání. Za 15 dnů ušla celá Stonožka celkem 20.895.757 kroků.
Celkově nachodily v průměru nejvíce nožičky z Boskovic (14.688 kroků/os./den), Uh. Brod (14.290), Plzně (13.666) a Mělníka (13.449). Všichni jste makali nad plán. Když píšu všichni, myslím tím všichni. Úplně každé nožičky totiž dokázaly nachodit alespoň 10 tis. kroků denně. Klobouk dolů.

Absolutní vítězkou v počtu nachozených kroků se stala Vanesa Čechová z Boskovic s 415.283 kroky, druhé místo bere Václav Šoltés z Mělníka za 406.734 kroků a bronz si vyšlapal Daniel Fiala z Boskovic 310.260 kroky. Matyáš Minařík z Uh. Brodu bere bramborovou medaili.

Nejlepší žáci projektu Milion kroků pro Stonožku
Stupně vítězů obsadili chodci z Boskovic a Mělníka

Průběžné vyhodnocení po 3. protokolu

Milé StoNožky,
v poslední části projektu jste se překonaly. Plán jste splnily na 145%. Nejvíc se na tom podílela ZŠ Výsluní s průměrným výkonem 17171 kroků/os./den, na druhém místě je se 14882 kroky ZŠ Mělník, následovaná ZŠ Boskovice se 14828 kroky a Plzní se 13464 kroky.

Na prvním místě se nám objevil Václav Šoltés ze ZŠ Mělník, stříbrnou příčku obsadila Viktorie Niklová ze stejné školy a bronzovou příčku bere Dominika Šojdrová z Uherského Brodu. Z Boskovice to i nadále chodilo nejlépe Vanese Čechové a v Plzni týmu ze 4. D.

Nejlepší žáci ve 3. protokolu
Průměrné průběžné výsledky po 3. protokolu

Průběžné vyhodnocení po 2. protokolu

Milé StoNožky,
ve druhém protokolu se opět ukázalo, že nejste stonožky, ale normální sprineři! Hlavně Boskovice se urvaly z řetězu. Plán splněn na 133%. V ZŠ Boskovice by stačilo, kdyby nožičky chodily jen dva dny ze tří a pořád by to stačilo. 🙂

Díky svým nadprůměrným výkonům proto obsadily i pomyslné stupně vítězů. Nejlepší výkon podala Vanesa Čechová, na druhém místě se umístil Matěj Machač a bronz bere Aneta Fialová.
V ZŠ Mělník to nejlépe chodilo Václavu Šoltésovi, Na Výsluní Matyáši Minaříkovi a v Plzni uskupení „Tým 6. ročník dívky„.

Nejlepší žáci po 2. protokolu
Průměrné průběžné výsledky po 2. protokolu

Průběžné vyhodnocení po 1. protokolu

Milé StoNožky,
po dodání všech podkladů jste v první části projektu podaly neuvěřitelné výkony! Plán jste splnily na 137%. Nejvíce v průměru nachodily nožičky z Plzně, a za nimi se s rozptylem 91 kroků seřadily nožičky ze ZŠ Mělník, Boskovice a Uh. Brod.

Každý den naše Stonožka ušla s přehledem víc než milion kroků a do další etapy si tak vytvořila mírný náskok.

Nejvíc nachodily nožičky Vanesy Čechové ze ZŠ Boskovice, stříbrnou pozici drží Václav Šoltés ze ZŠ Mělník, třetí místo na pomyslných stupních vítězů obsadil Daniel Fiala z Boskovic. Nejlepší stoNožkou z Uherského Brodu je Laura Lisoňková a v Plzni uskupení pod názvem „Tým 8. + 9. ročník hoši„.

Nejlepší žáci po 1. protokolu