Krajský přebor atletických přípravek, Holešov – Adéla Borovská je Krajskou přebornicí

Tři sluníčka z přípravky, která se necítila na absolvování čtyřboje ve Vnorovech vyrazila na vrchol dráhové sezóny atletických přípravek do Holešova. Na start Krajských přeborů se postavila Stela Janků, Adéla Borovská a Vítek Jursík.

Děvčata jako první disciplínu absolvovala neoblíbený hod raketkou, kde si vedla lépe Stela a výkonem 17,93 m se umístila v první třetině startovního pole a nakonec to bylo její nejlepší umístění.

Vítek si ve své první disciplíně doskočil v dálce pro osobní rekord a 9. místo mezi ostatními 22 chlapci. Povedly se mu také ostatní disciplíny, neustále se zlepšuje a navíc příští rok zůstává v kategorii atletických přípravek.

Adélka se celý týden potýkala se svalovým zraněním, tak jsme doufali, že ji zatejpovaná noha umožní absolvovat její oblíbené disciplíny – dálku a sprint. Ve sprintu ovládla rozběhy a nejrychlejším časem postoupila do finále. Tam nám trochu zatrnulo. Po nepříliš vydařeném startu, kdy se propadla až na 5. místo v závěrečných metrech zabrala a přivezla nám do Uherského Brodu titul KRAJSKÉ PŘEBORNICE!!!

Další medaili chtěla přidat v dálce. První skok jí technicky nevyšel a následně byla soutěž z důvodu přílivového deště předčasně ukončena. Kupodivu jí i tento ne příliš zdařený pokus udržel na stupních vítězů a ke zlatu ze sprintu přidala ještě bronz z dálky.

Moc vám všem gratulujeme, je radost se dívat, jak se závod od závodu zlepšujete!