Lízátkový turnaj Uh. Brod, 4. 3. 2023

Dnes se Šimon, Jožka a Viktor zúčastnili judo závodů v Uh. Brodě. Jožka s Viktorem byli ochotní přísahat na holý pupek, že půjdou váhu do 42 kg a pak se překvapivě oba navážili do 38. Šíma byl na váze zařazen do -55 a byl v ní nejlehčí.

Všechny kluky čekaly minimálně dva zápasy. Jožka Fiksel po dvou vítězstvích ve skupině postoupil suverénně z prvního místa do bojů o medaile, kde mu vystavil stopku (za vydatné pomoci rozhodčího na tatami) hned první soupeř a Jožka bral zasloužený bronz!

Viktor Taťák bohužel ve stejné váze dvakrát prohrál a třetí místo ve skupině mu na postup nestačilo. Oba jeho soupeři nakonec postoupili až do finále a na Viktora zbylo dělené 5. místo.

Šimon Buráň v prvním zápase narazil na soupeře z Adamova a brzy začal prohrávat na wazari. Nevzdal se, dokázal srovnat a zápas pokračoval až do Golden Score, ve kterém se rozhodčí shodli, že byl náš závodník tím aktivnějším. Šíma se poučil a ve druhém zápase už nenechal nic náhodě a díky rychlému hodu vyhrál celou skupinu a vystoupal na stupínek nejvyšší.

🥇

Kdo chce vidět zápasy na vlastní oči, mrkne se na náš YouTube kanál.
Kluci, děkujeme za předvedené výkony a víme, na čem máme makat!