Memoriál Ludmily Kachníkové, Nivnice, 6. 5. 2023

V sobotu 6. 5. 2023 jsme se vydali do nedaleké Nivnice na závody pořádané Orelskou jednotou Nivnice. Na start víceboje se postavilo mezi 84 závodníků také 9 zástupců našeho klubu vč. dvou tatínků. Hned na začátku závodů požehnal závodníkům místní kněz, který nedokázal odčarovat dešťové kapky, které se ihned po zahájení začaly snášet na atletickou dráhu.

Zrcadlo výsledků:

Benjamínek Maxim Gášek obsadil konečné 4. místo, nejlépe se mu vedlo ve skoku dalekém, kde byl na bedně.

Emilka Červenková nedala svým soupeřkám sebemenší šanci, tři z disciplín ovládla a dosáhla suverénně na zlato. Brácha – Lukáš Červenka obsadil nepopulární 4. místo a od medailí ho dělilo doslova pár metrů.

Dva zástupce jsme měli ve starší přípravce chlapců Karla & Karla. Kája Zábojník skončil v nejvíce obsazené kategorii 7., kdy opět prokázal, že je vynikající skokan (2. místo ve skoku dalekém), Kájovi Bartkovi se nejvíc povedla čtvrtka a výkony ho vynesly na konečnou 9. pozici.

Dvojité zastoupení jsme měli také v kategorii ml. žáček a obě holky se dokázaly probojovat na stupně vítězů. Eliška Bartková na nejvyšší stupínek, Gabča Kmeťová na bronzovou pozici.

A tato umístění zopakoval také tandem tatínků, kteří se rozhodli startovat až na místě samém a jejich ratolesti se za ně zcela jistě stydět nemusely. Libor Gášek, kterému to především skvěle běhalo, 1. místo, Karel Bartek (vítěz skoku vysokého) 3. místo. Respekt a poděkování všem naším závodníkům!