Nábor do oddílů na školní rok 2023/2024

Spouštíme nábor do oddílu atletiky, juda a parkouru na školní rok 2023/2024. Přihlášky podávejte elektronicky na adresu info@skvysluni.cz. Počet míst v jednotlivých tréninkových skupinách je omezen!

Atletika

Atletika – pokročilí + závodní skupina

Atletika je určena pro děti, které již náš oddíl navštěvovaly nebo jsou starší 10 let. Tréninky jsou zaměřeny na zdokonalení technických disciplín a přípravu na závody. Souběžně s atletikou probíhají také tréninky atletické přípravky pro děti od 6 let. Závodícím dětem je zdarma zapůjčen dres a tretry, klub za ně hradí startovné a mají na závodech zajištěny trenérské služby.

Atletická přípravka – pokročilí + závodní skupina

Atletická přípravka je určena pro děti od 6 let, které už náš oddíl navštěvovaly nebo pro ty, kteří se chtějí účastnit závodů atletických přípravek. Jedná se o tréninky atletické všestrannosti vedené formou her, při kterých si děti osvojují základní dovednosti jako je správný běh nebo dýchání. Závodícím dětem je zdarma zapůjčen dres a tretry, klub za ně hradí startovné a mají na závodech zajištěny trenérské služby.

Atletická školička

Atletická školička je určena pro děti předškolního věku od 4 let. Formou her začínají dělat první atletické krůčky, učí se soustředit a koordinovat pohyby.

Judo

Tréninky probíhají dvakrát týdně v úterý a pátek. V úterý se střídají tréninky na zdokonalení techniky s kondičními tréninky, páteční randori trénink se skládá z cvičných zápasů a přípravy na závody. Judo je vhodné pro děti od 6 let. Všem dětem je ZDARMA zapůjčeno kimono.
Závodícím dětem hradíme startovné a mají na všech závodech zajištěny trenérské služby.

Parkour & Baby parkour

Tréninky probíhají v pondělí a čtvrtek (1 – 2x týdně) podle vyspělosti jednotlivých sportovců pod vedením certifikovaného trenéra Davida Uherka. Od letošního roku je oddíl parkouru členem České asociace parkouru.
Tréninky parkouru začínají v pondělí 11. 9. 2023 a končí 6. 6. 2024.

Začátek tréninků

Všechny tréninky začínají v týdnu od 11. 9. 2023 a řídí se organizací školního roku (o prázdninách a ve dnech volna tréninky neprobíhají). Kapacita jednotlivých tréninkových skupin je omezena!

Zápisní lístek

Zápisní lístek je potřeba vytisknout, vyplnit, podepsat a zaslat v elektronické podobě na adresu: info@skvysluni.cz. Věnujte prosím pozornost všem vyplňovaným údajům. Zápisní lístek ve formátu *.pdf je ke stažení zde.

Oddílové příspěvky

četnostškolní rokpololetí
1x týdně1.500,- Kč850,- Kč
2x týdně2.000,- Kč1.100,- Kč
3x týdně2.500,- Kč1.350,- Kč
4x týdně3.000,- Kč1.600,- Kč
5x týdně3.500,- Kč1.850,- Kč
6x týdně4.000,- Kč
2.100,- Kč
  • díky finanční podpoře města Uherský Brod zůstávají oddílové příspěvky ve stejné výši jako v loňském roce

Časový rozvrh tréninkových jednotek


V ceně oddílového příspěvku je zahrnuto:

  • úrazové pojištění,
  • členské příspěvky hrazené nadřízeným organizacím (asociacím a svazům),
  • startovné na závodech, které jsou pořádány nadřízenými svazy,
  • nájemné za tělocvičny,
  • služby kvalifikovaných trenérů,
  • sportovní vybavení a
  • pro judisty zapůjčení kimona zdarma, pro atlety zapůjčení dresů a treter zdarma.