Sportovní soustředění zaměřené na JUDO & ATLETIKU, 11. – 15. 7. 2022

Hned z počátku prázdnin jsme uspořádali týdenní soustředění pro malé atlety a judisty z několika klubů z České republiky, Slovenska a Německa. Soustředění se zúčastnilo rekordních 48 sportovců ze tří států vč. jedné para sportovkyně.

Všichni sportovci absolvovali tři tréninkové jednotky denně, na kterých zvyšovali svou kondici, zlepšovali techniku a učili se novým dovednostem. Atleti si vyzkoušeli technické disciplíny jako jsou všechny druhy vrhů a hodů, skok vysoký, běh přes překážky nebo správné nastavení startovních bloků. Judisté se připravovali na skládání zkoušek na vyšší kyu a zlepšovali techniky jak v postoji, tak na zemi. Na své svěřence se přijel podívat i slovenský trenér Boris a rýsuje se nám zajímavá spolupráce na příští rok.

Za trenéry můžeme říct, že soustředění předčilo naše očekávání. Až vám někdo bude tvrdit, že se děti nechtějí hýbat a jsou na sebe zlé, nevěřte mu!

❤

My máme zkušenost opačnou.

❤

Malí sportovci si kromě juda a atletiky vyzkoušeli také turistiku, plavání, kin-ball, všechny druhy míčových her a také stolní a logické hry, které procvičily jejich mozkové závity.

Děkujeme za úžasné zázemí, které nám poskytla ZŠ Na Výsluní a děkujeme paním kuchařkám za nakrmení celé smečky.

Za trenéry Dagmar, Lucka, Áňa, Markétka, Monča a Luboš