Trojboj atletických přípravek (50m běh, hod, skok z místa)

V pátek 17. 6. 2022 jsme na atletickém stadionu na Lapači uspořádali Trojboj atletických přípravek a atletických minipřípravek. Závodníci se utkali ve třech disciplínách: 50 m běh, hod kriketovým míčkem, skok z místa.

Závodů se zú´častnilo 123 závodníků z atletického oddílu SK Výsluní, z oddílu všestrannosti SK Výsluní a z atletického oddílu Hluk.

Atletická minipřípravka

Atletická minipřípravka nedala soupeřům z Hluku šanci a všechny medaile zůstaly doma v Brodě. Mezi děvčaty brala stříbro ve skoku Terka Miková, která přidala také bronz v běhu a suverénním výkonem ovládla také skok. Saša Michálková si doběhla pro druhé místo a dosaženým časem by brala medaili i mezi staršími dětmi a poslední, tentokrát bronzovou medaili, přidala ve skoku mezi děvčaty i Viktorka Pytelová, kterou o lepší umístění obral horší druhý skok.

Mezi chlapci se dařilo judistům a dětem z oddílu všestrannosti, z atletů dosáhl na stříbrnou medaili v hodu kriketovým míčkem Kája Bartek a na stejné místo ve skoku Kája Zábojník.

Atletická přípravka

Mezi děvčaty se našim atletkám nedařilo, takže se medaile rozdávaly mezi děvčata z oddílu všestrannosti a děvčata z atletického oddílu Hluk. Za zmínku tak stojí padesátka zaběhnutá pod 8 vteřin a skoky z místa, kde nechybělo mnoho k pokoření 2metrové hranice.

Mezi chlapci ukázal Šíma Buráň, že hází dobře v judu i na atletickém oválu. Z atletů se prosadil Filip Jurčík, který bral 3. místo v hodu i běhu, medailovou sbírku rozšířil druhým místem ještě Dominik Kupec ve skoku.

Kompletní výsledkový servis je ke stažení zde:
http://www.skvysluni.cz/wp-content/uploads/2022/06/vysledky-UB-viceboj.xlsx

Za podporu děkujeme všem pořadatelům, trenérům, rozhodčím a skvělému publiku a v neposlední řadě také stavební firmě Navláčil a firmě AZUB za dodání odměn pro nejlepší závodníky.